SoftHARÇ : Denenmiş formülleri, size ve agreganıza özel yapılacak çalışmalarla en iyi ürünü üretmenizi sağlar,
Kolay kullanımı ile fireyi düşürür, satınalmayı kolaylaştırır, laboratuvar çalışmasını azaltır.
SoftHARÇ ürünleri en az 12 ay kullanım ömrüne sahiptir ve çimento ile karıştığında herhangi bir bozulmaya yol açmaz.
SoftHARÇ uygulama ve sonrasında insan sağlığına zarar verecek bir madde içermez...
Yörenizde kolayca torbalı hazır harç ve sıvalar üretmek için, çözüm SoftHARÇ...

Süperharç: Tuğla örme harcı, Kaba sıva, ince sıva (iç veya dış cephe için) imalatı için hazır katkı. Kireç yerine her türlü sıvada kullanılır. Pompalı uygulamalar için de üretilmektedir. Endüstriyel formda sunulur, uygun maliyetle her türlü duvar elemanı üzerine mükemmel uygulanan, hafif, çatlaksız, yüksek mukavemetli torbalanmış hazır sıvalar üretebilirsiniz.

PWR: Türkiye'de bir ilk... Dış cephe veya ıslak zemin ince sıvaları, su geçirmeyen teras ve bodrum şapları, havuz perdah sıvaları gibi tüm ıslak alan sıva ve harçları yapımı için katkı. PWR katkısı ile %100 su geçirimsiz, çatlaksız, hafif, yüksek mukavemetli, yüksek boya tasarruflu torbalanmış hazır sıva-harç üretebilirsiniz.

SüperŞAP: Her türlü binada, zemin şapları için katkı. Bina yayılı yükünü hafifleten, çatlaksız, tozumayan, düzgün yüzeyli ve kolay uygulanan torbalı hazır şap üretebilirsiniz.

SüperTAMİR: Tamir harcı için katkı. Herhangi bir laboratuvar çalışması yapmadan, kendini kanıtlamış; Elastik, yüksek mukavemetli, yüksek yapışmalı (Demir-duvar veya brüt beton-duvar birleşimleri gibi yerlerde), düşük büzülmeye sahip, tamir harcı imal edilebilir.

SüperTAVAN: Kullanıma hazır, tavan veya parlak brüt beton duvarlar (plywood) için sıva katkısı. Yüksek yapışma özellikli, yüksek mukavemetli, hafif, çelik mala perdahı ile saten gibi uygulanabilen torbalı hazır sıva üretilebilir.

A: Her türlü seramik-karo-doğaltaş yapıştırma harcı imal etmek için katkı. Yüksek mukavemetli, uzun süre işlenebilen, uygun maliyetli yapıştırma harçlarını kolayca imal etmenizi sağlar.

SüperFOAM: Isı yalıtım plakaları sıvası imalatı için katkı. Foamboard (EPS, XPS gibi) üzerine kolayca tutunan, esnek, yüksek mukavemetli hazır sıva imal edilmesini sağlar.

AX: Isı yalıtım plakaları yapıştırma harcı. Yüksek yapışma özelliği ile her türlü yüzeye kolay yapışan, çok uzun ömürlü, yüksek mukavemetli EPS/XPS gibi yalıtım plakası yapıştırma harcı imal etmek için. 

Bize Ulaşın...