Tencate

rx online

TenCate Geosentetikleri, geniş ürün yelpazesiyle yol ve demiryolu inşaatı, hidrolik yapılar ve tüneller, güçlendirilmiş toprak işleri ve diğer çeşitli uygulamalara ilişkin sorunların giderilmesini amaçlayan özelleştirilmiş sistem çözümleri sunar.

Ayırma, filtreleme, koruma ve güçlendirme alanında yüksek fonksiyonel performans sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış örgülü-örgüsüz geotekstil ve geogrid ürünlerinden oluşan geniş bir ürün çeşitliliği sunar. Ayrıca bu ürün portföyü, drenaj kompozitleri, erozyon koruma matları ve asfalt kaplama işlemleri için özel tasarlanmış ürünlerde de desteklenmektedir.

AYIRMA, FİLTRASYON, KORUMA

UV-Dayanımlı polipropilenden üretilen mekanik bağlı sonsuz lifli Polyfelt ve Bidim örgüsüz geotekstilleridir.

ZEMİN GÜÇLENDİRME

Polyester veya polipropilen içerikli Geolon örgülü geotekstilleri, Miragrid GX geogridleri ve Rock PEC geokompozitleri ile zemin yapıları için çözümler sunmaktadır.

DRENAJ ÇÖZÜMLERİ

Polyfelt DN/DC ve Megadrain kompozitleri mükemmel bir drenaj kapasitesi sunmaktadır.

EROZYON KORUMA

Geogrid ile güçlendirilmiş monofilamanlardan oluşan Polymat ve Hindistan cevizi liflerinden imal edilen tamamen doğal Envirofelt ürünleri ile erozyon önleyici sistemler sağlanmaktadır.

YOL ONARIMI

Polyfelt PGM ve Polyfelt 14 ürünleri, asfalt altında yansıma çatlakları ve çukurların oluşmasını önleme amaçlı olarak kullanılan kompozitlerdir.

SU YAPILARI ÇÖZÜMLERİ

Tencate Geotube ürünleri ile her türlü su yapılarında çözümler sunulmaktadır.

 

ResimB.tencate_3 ResimB.tencate_2 ResimB.tencate_1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir