Ravboard

rx online
  • Dow chemical firmasının ekstrüde polistren sert köpük markası Styrofoam’dan üretilmiştir.
  • Styrofoam’un her iki yüzeyi cam elyaf file güçlendirilmiş endüstriyel sıva ile kaplanmıştır.
  • Her türlü inşaat çalışmalarında, pratik ve çok yönlü çözüm sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir yapı panel sistemidir. Bu yenilikçi ürünün üstün özellikleri onu benzersiz kılar.
  • Yüksek su ve ısı yalıtımı sayesinde ıslak mekanlar için ideal bir yapı elemanıdır.
  • Son derece sert aynı zamanda hafif, sağlam ve kolay uygulanabilir bir üründür.
  • Bu özellikleri sayesinde Ravboard sistemi kullanılarak yenilikçi ve yaratıcı yapı çözümleri oluşturulabilir.Ravboard yapı panelleri, hızlı,pratik,düşük maliyetli; su ve ısı yalıtımını tek bir adımda sağlayan bir üründür.

 

Kullanım alanları

Ravboard sisteminin sayısız şekilde kullanım alanı vardır.Üzerlerine seramik,mermer,taş veya muadili hayal edebileceğiniz ürünler ile kaplanabilen temel yapı elemanı olarak kullanılabilir.Bunun yanında banyo mobilyaları olarak raf,vitrin,küvet duvarı,duşlar etc. Spa uygulamalarında:duşlar,merdivenler,oturma grupları,ısıtılmış yataklar,buhar kabinleri ,yaratıcı tasarımlar olarak kullanılır.

Önemli avantajlarından biri de renevasyon çalışmalarında ortaya çıkar.

Çok amaçlı bir ürün olması sebebi ile yüksek teknik performansı sayesinde mükemmel bitiş sağlanmış, basit yapılar hızlı bir şekilde oluşturulur.

 

ResimB.rav1b ResimB.rav2b ResimB.rav3b ResimB.rav4b ResimB.rav5b ResimB.rav6b ResimB.rav7b ResimB.rav8b ResimB.rav9b ResimB.rav10b ResimB.rav11b ResimB.rav12b ResimB.rav13b ResimB.rav14b ResimB.rav15b ResimB.rav16b ResimB.rav17b ResimB.rav18b ResimB.rav19b ResimB.rav20b ResimB.rav21b ResimB.rav22b ResimB.rav23b ResimB.rav24b

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir